• Index
  •  » Gimzetka
  •  » Gimzetka-Czy podoba wam się ta gazetka ?

#16 2008-09-16 21:27:39

Pękał

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Gimzetka-Czy podoba wam się ta gazetka ?

W zeszłym roku na 10 miesięcy szkoły wyszły max 4 gimzetki.., a o ile wiem jest to miesięcznik.
p.Matsili ( mam nadzieje że dobrze napisałem nazwisko ) prosi o gimzetki wszystkich nie przygotowanych , a np u p. Czogały gimzetke wykożystuje się po wywoływaniu do odpowiedzi..  . Sam nie wiem jak poprawnie trzeba było by to jakoś ujednolicić.

Offline

 

#17 2008-09-28 21:39:58

Mentor

Kurator

status 5699875
4468936
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 201
Punktów :   

Re: Gimzetka-Czy podoba wam się ta gazetka ?

Prawdą jest, że zarządzenie dyrekcji dot. braku przygotowania, zadania domowego, bądź niepójścia do odpowiedzi jest podyktowane dbaniem o budżet Samorządu Uczniowskiego, gdyż bez tego gimzetka praktycznie by się w ogóle nie sprzedawała. Jak to jest w Polsce prawo to jest różnie interpretowane np. p. Czogała przyjmuję bez problemu wg zaleceń inni tylko na początku lekcji a innych to szczerze powiedziawszy g**** obchodzi. Spróbuj pokazać p. Chrószcz gimzetkę to uważaj się za szczęściarza jeżeli nie ogłuchniesz po półgodzinnym kazaniu. I bardzo dobrze jest WSO i tyle, a to że ktoś jest nieprzygotowany to jego sprawa, a takie biadolenie a bo pani nie przyjmuje wskazuje na inteligencje takiej osoby. Jak dla mnie gimzetka powinna zniknąć tak samo jak radio, z którego jest więcej technomulstwa niż pożytku.


I żadne siły mnie nie przekonaja ze biale jest biale a czarne jest czarne :PPP
Jarosław Kaczyński expose premiera

Offline

 
  • Index
  •  » Gimzetka
  •  » Gimzetka-Czy podoba wam się ta gazetka ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora