#46 2008-02-12 18:09:26

Gandalf

Minister

status 4213402
4553767
Skąd: M-ce
Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: ANTY TIBIA!

Moim zdaniem nie masz w pełni racji. Oczywiście, że próba zagrania w jakąś gierkę jest najlepszym sposobem na jej sprawdzenie, ale nie jedynym Jak dla mnie, to Radek wystarczająco dużo naoglądał się "tibiaszy" w świetlicy i uwierz mi... widok jakieś napalonej bandy z której dochodzą odgłosy typu: "A kaj żeś kupioł tyn plate armor" nie jest zachęcający. Jest jeszcze masa innych zniechęcających argumentów np. polskie forum tibii. Nie jestem jednak pewien czy nasz kolega-mod był tam chociaż raz Zresztą nie będę rozwijał tematu
Pozdrawiam Gandalf


"Choć bym ciemną doliną szedł to i tak wszystkich tam skopie, a zła się nie ulęknę..."

Offline

 

#47 2008-03-28 13:27:39

Mentor

Kurator

status 5699875
4468936
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 201
Punktów :   

Re: ANTY TIBIA!

Nie no po prostu Rogal nie widzi ogromnych korzysci ktore plyna z Tibii. Dzieki temu pnie sie po drabinie ewolucji bo reszrta sie obniza dzieki temu szwabskiemu nalotowi :PPP


I żadne siły mnie nie przekonaja ze biale jest biale a czarne jest czarne :PPP
Jarosław Kaczyński expose premiera

Offline

 

#48 2010-09-25 17:02:55

Johnny Banana

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: ANTY TIBIA!

WEŚCIE!!! TIBIA TO GUFNO!!!  NIE GRAJCIE F TEN SYF!!!!!
MUJ KOLEGA KIEDYŚ JAK MU WYŁONCZYŁEM KOMPA TO NAJPIERW ZABIŁ SIEKIERĄ SONSIADA, POTEM PRZEJECHAŁ MNIE 3 RAZY TIREM, A NA KONIEC WRACAJONC DO DOMU WPADŁ POD ZAPARKOWANY SAMOHUD!!!!!!!!!!!!!!! TERAS WIDZICIE JAKIE TO ZŁO!!!!!!!!!!!! ZAŚ MUJ INNY KOLEGA PO WYŁONCZENIU TIBII DOSTAŁ ROZWOLNIENIA, PO CZYM SPADŁ Z KRZESŁA I ZŁAMAŁ SOBIE LEWE KOLANO W PRAWYM UCHU!!!! TIBIA ZABIJA!!!!!!!!!!!!!!! TIBIA ZŁO!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora